خدمات الکترونیک
تحلیل داده و ارائه آمار و اطلاعات هواشناسی
شرح خدمت:
اعلام زمان ارائه خدمت در ایام هفته و سال : روزانه یک بار اعلام زمان تحویل درخواست : بعد از واریز وجه اعلام شده اعلام نحوه درخواست و مکان اخذ خدمت : تمام نقاط کشور اعلام نحوه تحویل خدمت و مکان آن : از طریق پورتال ، ایمیل ، نامه ، فاکس و مراجعه حضوری واجدین شرایط و ضوابط دریافت خدمت : سازمانها ، ارگانهای دولتی ، شرکتهای خصوصی ، شرکتهای بیمه و افراد حقیقی مشخص بودن هزینه و شیوه واریز: بعد از برآورد قیمت بر اساس داده مورد درخواست هزینه از طریق بانک ، وب سایت ( شاپرک) بصورت الکترونیکی از طریق پورتال، انتقال پایا و دستگاه کارتخوان(مراجعه حضوری) پرداخت می شود ام کار : ثبت نام – تعیین شهر – تعیین محصول – برآورد قیمت – پرداخت هزینه - ارائه خدمت مدارک مورد نیاز : کد ملی و شماره موبایل تعامل مستقیم با مسئول ارائه خدمت از طریق ایمیل: database@irimo.ir ارتباط با ما : تلفن: 021-66070052
نوع خدمت:
اطلاع رسانی
نحوه ارائه خدمت:
مدارک مورد نیاز:

راهنمای استفاده از سامانه درخواست و فروش داده های هواشناسی

آدرس سامانه  : https://data.irimo.ir


 

1- برای استفاده از این سامانه لازم است که در ابتدا ثبت نام نمایید. برای این منظور در منو روی گزینه ثبت نام کلیک کنید. با کلیک بر روی ثبت نام مطابق شکل زیر صفحه عضویت باز می شود که لازم است تمامی گزینه ها را با دقت پر نمایید.


 

2- پس از ثبت نام با کلیک بر روی گزینه ورود در منو و وارد کردن کد ملی و رمز عبور می توانید وارد صفحه ثبت درخواست شوید.


 

3 - بعد از وارد شدن به پنل کاربری صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد در این صفحه نحوه ثبت درخواست به طور کامل مشخص شده است. همانطور که در قسمت پایین فرم مشاهده می کنید نوع درخواست می تواند آزاد، دانشجویی و یا پژوهشی باشد.


 

درخواست آزاد:

اگر نوع درخواست آزاد است بدین معنی که برای دریافت فایل باید هزینه پرداخت گردد ، گزینه آزاد را انتخاب کرده و سپس دکمه ثبت اولیه را فشار دهید.

در مرحله بعد گزارش وضعیت درخواست را برای تعیین هزینه مشاهده می کنید.


 

با کلیک برروی دکمه ثبت و ادامه برای پرداخت مبلغ محاسبه شده وارد درگاه بانک می شوید.


 

پس از پرداخت مبلغ، درصورت تراکنش موفق فایل داده های درخواستی در اختیار شما قرار می گیرد. این فایل ها به صورت ماهانه دسته بندی می شوند که برای دریافت فایل کافی است روی گزینه لینک دانلود کلیک کنید


 

درخواست دانشجویی/پژوهشی:

اگر نوع درخواست دانشجویی و یا پژوهشی است ، گزینه دانشجویی و یا پژوهشی را بر حسب نوع درخواست خود انتخاب کرده و سپس دکمه ثبت اولیه را فشار دهید.در مرحله بعد گزارش وضعیت درخواست را مشاهده می کنید که در این بخش باید بارگذاری مدارک توسط دانشجو برای ارائه و تأیید معاونت پژوهشی سازمان انجام شود. پس از بارگذاری مدارک دکمه ثبت نهایی را فشار دهید.


 

پس از آن مطابق شکل زیر وارد صفحه گزارش خرید دانشجویی می شوید.


 

در این صفحه وضعیت تأیید مدارک به سه صورت درحال بررسی ، تأیید شده ، رد شده می باشد.

در ابتدا درخواست شما بصورت درحال بررسی می باشد. پس از بررسی توسط معاونت پژوهشی دو حالت تأیید شده و یا رد شده بوجود می آید. درصورت رد درخواست شما توضیحی از طرف معاونت پژوهشی برای علت رد درخواست برای شما نشان داده می شود. درصورت تأیید می توانید فایل داده های درخواستی را دانلود نمایید.


 
فرآیند انجام کار:
لینک مرتبط با خدمت:
Powered by DorsaPortal