۱۳۹۹ دوشنبه ۳۱ شهريور
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/11/03 مجيد بيكي در جلسه برنامه ريزي ستاد بزرگداشت دهه مبارك فجر نهبندان : بهره برداري و كلنگ زني از 139 طرح عمراني، خدماتي، زيربنايي و صنعتي با اعتبار 431 ميليارد تومان در شهرستان نهبندان به مناسبت دهه مبارك فجر 1398
مجيد بيكي در جلسه برنامه ريزي ستاد بزرگداشت دهه مبارك فجر نهبندان : بهره برداري و كلنگ زني از 139 طرح عمراني، خدماتي، زيربنايي و صنعتي با اعتبار 431 ميليارد تومان در شهرستان نهبندان به مناسبت دهه مبارك فجر 1398
  بهره برداري و كلنگ زني از 139 طرح عمراني، خدماتي، زيربنايي و صنعتي با اعتبار 431 ميليارد تومان در شهرستان نهبندان به مناسبت دهه مبارك فجر 1398

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان نهبندان؛ جلسه برنامه ريزي ستاد بزرگداشت چهل و يكمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با شعار محوري "انقلاب اسلامي، زنده و پويا در پرتو ولايت مداري، جهاد و مقاومت" به رياست مجيد بيكي فرماندار شهرستان نهبندان و با حضور امام جمعه نهبندان و ساير اعضاي ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداري برگزار شد.

  مهندس بيكي در اين جلسه اظهار نمود: در سال گذشته با توجه به اينكه سردمداران آمريكا اعلام نمودند اجازه نخواهيم داد كه نظام جمهوري اسلامي ايران چهلمين سالگرد پيروزي خودش را جشن بگيرند اما امسال نيز در گام دوم انقلاب در مسير رسيدن به آرمان‌ها و ارزش‌هايي كه انقلاب اسلامي در سال 1357 به پيروزي رسيد، مي بايست همگام و برنامه ريزي مناسب صورت پذيرد.

 وي در ادامه گفت: مي طلبد كه كليه دستگاه هاي اجرايي شهرستان براي بزرگداشت اين ايام و نهادينه كردن آرمان‌ها و ارزش‌هاي انقلاب، خدمات و اقدامات انجام شده را به مردم شريف منعكس نمايند.

🔸 فرماندار شهرستان نهبندان تصريح كرد: در سال 98 در شهرستان نهبندان خدمات و پيگيري هاي بسيار خوبي در بخش هاي عمراني، خدماتي، زيرساختي و كشاورزي صورت پذيرفته كه در دهه فجر سال جاري كه متفاوت با سال هاي قبل مي باشد، عليرغم تحريم‌هاي ظالمانه دشمنان، شاهد افتتاح تعداد 127 پروژه مناسب و همچنين آغاز چندين پروژه توليدي و صنعتي در شهرستان هستيم.

  نماينده عالي دولت در شهرستان خاطر نشان كرد: در دهه فجر امسال تعداد 139 پروژه با اعتباري بالغ بر 431 ميليارد تومان افتتاح و كلنگ زني خواهد شد.
وي ادامه داد : از مجموع اين پروژه ها 127 پروژه با مبلغ 91 ميليارد و 970 ميليون تومان افتتاح و 12 پروژه با سرمايه گذاري بيش از 339 ميليارد تومان در دهه فجر امسال با مشاركت بخش خصوصي كلنگ زني خواهد شد.
  مهندس بيكي ابراز داشت : ميزان اشتغال  ايجاد شده در طرح هاي افتتاحي 30 نفر و ميزان اشتغال تعهد شده در پروژه هاي جديد بيش از 230 نفر مي باشد.
 وي گفت: از پروژه هاي شاخص شهرستان مي توان به گازرساني به 28 روستاي شهرستان با اعتباري بالغ بر 40 ميليارد تومان اشاره كرد.
وي  در ادامه اضافه كرد: بخشي از واحدهاي مسكن محرومين كه با مشاركت دولت محترم و با پيگيري هاي استاندار محترم خراسان جنوبي با اعتباري بالغ بر 25 ميليارد تومان افتتاح و مورد بهره برداري قرار خواهد گرفت.
 فرماندار نهبندان گفت : گازرساني به 7 واحد توليدي، صنعتي با اعتباري بالغ بر 5 ميليارد و 500 ميليون تومان، بهره برداري از تجهيزات پزشكي، درماني با اعتباري بالغ بر 3 ميليارد و 100 ميليون تومان، بهره برداري از پروژه آبخيزداري و آبخوان داري سياهكوه و بيچند با اعتباري بالغ بر 1 ميليارد و 50 ميليون تومان، بهره برداري از مركز معاينه فني با سرمايه گذاري بخش خصوصي به ميزان 1 ميليارد تومان، بهره برداري از سالن چند منظوره بانوان با اعتبار هزينه شده 950 ميليون تومان، بهره برداري از طرح آبياري تحت فشار با اعتبار هزينه با اعتبار هزينه شده بالغ بر 770 ميليون تومان ، بهره برداري از سوئيت هاي بقاء متبركه با اعتباري بالغ بر 800 ميليون تومان، بهره برداري از 18 پنل خورشيدي 5 كيلوواتي خانگي توسط كميته امداد با اعتباري بالغ بر 700 ميليون تومان و افتتاح ساختمان اورژانس روستاي مزار سيدعلي با اعتبار هزينه شده 700 ميليون تومان از پروژهايي بوده است كه ان شالله به خواست پروردگار متعال مورد بهره برداري خواهد رسيد.
  مهندس بيكي فرماندار شهرستان ادامه داد: در بحث احداث باند دوم محور نهبندان _ سربيشه مناقصه 20 كيلومتر جديد انجام و پيمانكار مربوطه مشخص و با اعتبار 60 ميليارد تومان  ان شاء الله كلنگ زني خواهد شد.

  فرماندار نهبندان در پايان از ساير برنامه هاي فرهنگي و اجتماعي نيز، غبارروبي گلزار شهداء و ديدار با خانواده معظم شهداء، جانبازان و ايثارگران، سالروز ورود امام (ره) به كشور، زنگ انقلاب، اجراي برنامه هاي نمايشي و هنري و ... نام برد.