خدمات الکترونیک
سامانه بانكداري الكترونيكي بانك ملي ايران "بام"
شرح خدمت:
هدف ما از ايجاد سامانه در دو جمله خلاصه مي شود: نوآوري پاياني ندارد و مشتريان ما لايق بهترين خدماتند سامانه بام بانك ملي ايران علاوه بر ارائه خدمات متداول بانكداري اينترنتي، ارائه دهنده خدماتي نوين در حوزه حسابداري شخصي مي باشد. ما مي دانيم انسان هاي هوشمند زندگي هوشمند داشته و ابزارهاي هوشمند انتخاب مي كنند و به همين دليل است كه ما به شما بام را پيشنهاد مي كنيم. شما با اين ابزار هوشمند نيازي نيست تا بدانيد انتقال وجه مورد نظرتان ساتنا هست يا پايا، درون بانكي هست يا خير، نيازي نيست به دنبال شماره كارت و يا شماره حساب كساني كه بيشترين مراوده مالي داريد بگرديد، و ديگر لازم نيست مشخصات اين افراد را در جايي ديگر يادداشت كنيد. حتي براي پيام دادن به آنها در مورد پرداخت نياز به ابزار ديگري نيست. سامانه بام كاملا هوشمندانه همه اين خدمات را در اختيار شما مشتري هوشمند قرار مي دهد. زمان با ارزشترين دارايي شماست و ما دوست داريم شما آن را براي لحظات خوب زندگي خود اندوخته كنيد. به همين دليل است كه ما سامانه بام را به گونه اي طراحي كرده ايم تا شما بدون نياز به دستگاه هاي رمز جانبي و با كاربري بسيار راحت بتوانيد از همه دستگاه ها اعم از كامپيوتر، تبلت و گوشي با سيستم عاملهاي مختلف از آن استفاده كنيد. علاوه بر اين كافيست اپليكيشن همراه بام را نيز نصب كنيد تا بلافاصله و در هر زمان و مكاني امور بانكي خود را مديريت كنيد. خواسته هاي شما انگيزه ادامه مسير ماست. سامانه بام بانك ملي ايران به گونه اي طراحي شده تا نيازهاي ويژه هر مشتري را پياده سازي و مرتفع كند. اگر در سازمان و يا شركت خود به دنبال راهكارهاي ويژه مديريت مالي هستيد كافي است با كارشناس بازاريابي ما به شماره تلفن 60993761-021 بگيريد و نيازهاي خود را مطرح كنيد. ما اين قابليت و آمادگي را داريم تا سامانه بام را براي شركت و يا سازمان شما ويژه سازي كرده و در اختيارتان قرار دهيم. امكان دستيابي به سامانه بام در هر لحظه و هر مكان موجب شد تا تيم بام علاوه بر ارايه اين سامانه بر روي وب، اقدام به تهيه نرم افزار اين سامانه بر روي موبايل و پلتفرم هاي IOS و Android نمايد. اين نرم افزار با هدف برطرف كردن تمام نيازهاي ضروري كاربران بر اساس امكانات موجود برروي تلفن هاي همراه طراحي شده است. از امكانات منحصر بفرد اين نرم افزار مي توان به پرداخت قبوض از طريق باركدخوان، امكان به اشتراك گذاري رسيد تراكنش هاي كارت به كارت بر روي شبكه هاي اجتماعي و يا پيامك، اشتراك گذاري تراكنش ها در شبكه هاي اجتماعي و يا از طريق پيامك و همچنين محيطي كاملا كاربر پسند نام برد. شما مي توانيد از طريق اين لينك نرم افزار همراه بام را دانلود نماييد.
نوع خدمت:
تعاملي
نحوه ارائه خدمت:
مدارک مورد نیاز:
چطور به بام بپيوندم; براي استفاده از سامانه بام دركدام گروه قرار مي گيرم:

مشتري بانك ملي ايران هستم و پيامك تراكنشهاي بانك ملي را دريافت مي كنم از همين الان عضويت شما در سامانه بام و پيوستن شما به كاربران بام را تبريك مي گوييم. همين الان روي دكمه عضويت و فعال سازي كليك كرده و با وارد كردن مشخصات شناسنامه اي و شماره تلفن همراه دريافت كننده پيامك هاي تراكنشهاي مالي و اطلاعات مربوط به كارت بانكي خود به راحتي با انتخاب شناسه كاربري و رمز عبور در چند دقيقه كاربر بام مي شويد.
مشتري بانك ملي ايران هستم ولي از سامانه پيامكي بانك ملي ايران استفاده نمي كنم. يك زحمت كوچك براي شما داريم. به اولين شعبه بانك ملي ايران كه در مسير شماست مراجعه كرده و درخواست فعال سازي ساپتا كنيد. با اين كار ضمن اينكه پيامك تراكنشهاي شما مرتبا ارسال مي شود بلافاصله پس از فعال شدن سرويس براي شما در گروه يك قرار مي گيريد و به راحتي مي توانيد به بام پيوسته و از آن استفاده كنيد.
اگر شما فاقد حساب در بانك ملي ايران هستيد مي بايست در اولين فرصت به يكي از 3300 شعبه اين بانك مراجعه كنيد و علاوه بر افتتاح حساب در بانك ملي ايران فرم ساپتا (سرويس پيامك) را نيز تكميل كرده تا مانند گروه يك به سامانه بام بپيونديد. همراهي شما افتخار ماست.
فرآیند انجام کار:
لینک مرتبط با خدمت:
Powered by DorsaPortal